Fotokopi Kiralama Çözümleri

1.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen ADG Büro Makineleri ne ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) yine ADG Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim ücreti üzerinden ödeme yapar.

2.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin ve baskının oluşmasında gerekli olan her türlü masraf (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) ADG Büro Makineleri firmasına aittir (Fotokopi kağıdı hariç). Müşteri, ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi ya da almış olduğu çıktı adedi kadar belirlenmiş kopya başı birim fiyatı üzerinden ödeme yapar.

3.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti ADG Büro Makineleri firmasına ait olup. Kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belli bir kira öder ve çekmiş olduğu kopya adedi kadar çekim ücretini de ADG Büro Makineleri firmasına yapar.

Buna karşılık ADG Büro Makineleri makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra yine kopyanın oluşması için gerekli (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) her türlü gideri karşılar.

Günlük kiralama

Yukarıdaki uzun dönemli üç pakedin yanısıra, toplantı, konferans, kongre, fuar, sempozyum gibi günlük ya da kısa dönemli faaliyetler için de Kiralık Fotokopi Sistemi uygulanabilir.

Renkli Fotokopi Kiralama

Günümüzde renkli baskılama teknolojileri sadece profesyonel alanlarda yer bulmaktan çıkmış, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel ofislerde dahi ihtiyaç haline gelmiştir.

Kiralık Renkli Fotokopi Sistemi sayesinde;

 • Küçük çapta matbaa işleri (kartvizit, el ilanı, afiş vb),
 • Kişisel renkli çıktı ihtiyaçları (fotoğraf, kapak vb)
 • Okullarda ihtiyaç duyulan, diploma, takdir, teşekkür, onur belgeleri ve bunlar dışında birçok ihtiyaç, Arya Büro Makineleri ve Ofis Ürünleri'nin size düşük maliyetlerle sağladığı Renkli Kiralık Fotokopi Sistemi ile sağlanabilmektedir.

Kiralık Renkli Fotokopi Sistemi'nde, markalarımızın, teknik ekip ve geniş ürün yelpazemizin avantajıyla Kiralık Fotokopi Sistemi'ndeki hizmet kalitemizden ödün vermeden Renkli baskı ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Büyük bölümünü, yetkilisi bulunduğumuz ve Dünya'da "Renkli Baskı" dendiğinde öne çıkan markaların oluşturduğu ürün yelpazemizle, Renkli Fotokopi Makineleri artık sizin de işletmenizin bir parçası.

İşletmenizde Renkli Fotokopi hizmetinden faydalanmanız artık çok kolay!

Neden Fotokopi Kiralama?

Çünkü Fotokopi Kiralama;

 • Firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar.
 • İlk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar.
 • Sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkan verir.
 • Sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi'ne ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi'ne girmek ve çıkmak kolaydır. Bir kaybınız olmaz, amortisman derdiniz yoktur. Oysa kendi cihazlarınızı satmaya kalktığınızda komik fiyatlarla elden çıkarmak zorunda kalırsınız.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi'nde özellikle inkjet ve küçük lazer printerler devredışı kalacağından bunların çalıştırılması için ödenen yüksek meblağlar tasarruf edilecektir.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi’nde yapabileceklerinizi sadece hayal edin. Kendi klasik makinanızın kısıtlı özellikleri ile kendinizi sınırlamayın. Renkli, siyah-beyaz baskı, network kullanımı, scan, faks, e-mail, duplex, feeder kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları...
 • "Makinemiz arızalı, çekmiyor" veya "Daha iyi kopya için parça değiştirmemiz gerekiyor" cümlelerini duymazsınız.
 • "Bugün var yarın yok" tipi hizmet veren (veremeyen) firmalarla uğraşmaz, sinirlerinizi yıpratmazsınız.
 • Kiralık Fotokopi Sistemi'nde "Ne ödeyeceğinizi" bilirsiniz.

Fotokopi Kiralama Fiyatı

Fotokopi Kiralama Fiyatı, ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur.

Bunun sebebi, kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir. Bu yüzden fiyatlar, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz fotokopi makinesine kopya başı birim fiyatı belirlemek için telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

E-posta: info@adgburomakineleri.com

Telefon: 0 (372) 323 79 77

Copyright © 2015 ADG Büro Makineleri Fotokopi - Fax - Printer Tamir ve Bakım - kartuş dolum, fotokopi toneri, fotokopi tamiri, fotokopi servisi, yazıcı tamiri