Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu Yücel ADIGÜZEL' İN 30 Yıla dayalı bir tecrübesi vardır. 

Firmamız, temsil ettiği  markalarla en küçük ofisten, en karmaşık doküman akışı olan büyük firmalara kadar her türlü bünyeye yönelik çözümü mümkün olan en kısa sürede  sunabilmektedir.

Ofis Makineleri konusunda her zaman yeniliklerin takipçisi olan ve dünyaca bilinen markaları sizlere sunan ADG Büro Makineleri sektörde 25 yıllık tecrübesiyle en yeni teknolojiyi güven ve kaliteyle birleştirerek kapınıza kadar getiriyor. Konusunda uzman teknik kadroyla siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunma gayreti gösteren firmamız cazip fiyat avantajlarıyla ve kaliteli hizmetiyle sektörde büyümeye devam ediyor ...

 

Misyonumuz

Sektördeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

 

Vizyonumuz

Başarılı konumunu sürekli geliştirmek. Girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Copyright © 2015 ADG Büro Makineleri Fotokopi - Fax - Printer Tamir ve Bakım - kartuş dolum, fotokopi toneri, fotokopi tamiri, fotokopi servisi, yazıcı tamiri