Kartuş & Toner Dolum

Tomer kartuşlarında uyumsuz toner tozları kullanılarak dolum yapıldığında istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Bilinçsizce yapılan dolumlar yüzlerce lira vererek alınan tıner kartuşlarını katkederek son kullanıcıyı doludan bezdirmiş, yeni ürün alımına yönlendirmişlerdir.

Geçtiğimiz senelere göre yanlış dolum veya yanlış toner tozu kullanımından kaynaklanan yazıcı arızalarında ciddi artışlar olmuştur.

Kaliteli ürün adı altında satılan markasız ucuz ürünler alan çoğu kullanıcı sadece yukarıdaki saydığımız sebeplerden dolayı yazıcılarını çöpe ataraj dolum yaptırmaktan vez geçmiş, orjinal ürüne yönlenmiştir.

Toner dolumu ustalık isteyen bir iştir. Her marka ve model yazıcı için uygun toner tozu kullanılması gerekmektedir. Baskının güzel kukçası, kullanılan tozun o ürüne ait olması demek değildir. Bir çeşit toz bir marka ve modelde çalışabilir. Ancak toner kartuşuna verdiği zarar yazıcı içerisine tozlar akmaya, yazıcının kötü çıktılar vermeye başladığında ortaya çıkar.

 

ADG Büro Makineleri; önce sizin neye ihtiyacınız olduğuna bakar.

Tüm marka ürünlerin kaliteli ve hesaplı renkli veya siyah-beyaz fotokopi makinaları ve ofis çözümleri ile zengin ürün portföyümüz de en uygun çözümler üretiriz.

Copyright © 2015 ADG Büro Makineleri Fotokopi - Fax - Printer Tamir ve Bakım - kartuş dolum, fotokopi toneri, fotokopi tamiri, fotokopi servisi, yazıcı tamiri